Menu
ZŠ Hostouň

Otevření e-shopu školní kolekce pro ZŠ Hostouň

ŠKolní kolekce ZŠ Hostouň

Tvorba e-shopu pro naší školu je dokončena a e-shop je již spuštěn.
Můžete objednávat!
E-shop bude otevřený do 30.4.2023

Krásný den všem,

rádi bychom Vám touto cestou představili jednu skvělou novinku!

Nechali jsme si jako škola vytvořit vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na našem e-shopu zde: https://www.kraloveskoly.cz/zshostoun/

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 30.4.2023. Tento den se e-shop uzavře, objednané zboží půjde do výroby a následně se odešle přímo k Vám. Proto neváhejte, pokud si chcete pořídit svůj kousek ze školní kolekce.

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!

S pozdravem a přáním krásného dne,

vedení školy

Datum vložení: 16. 4. 2023 20:01
Datum poslední aktualizace: 16. 4. 2023 20:46
Autor: Špinlerová

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na