Menu
ZŠ Hostouň

Mapa školy

elektronické šetření pro žáky, rodiče a zaměstnance školy

Vážení rodiče,

cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojeni.

Zda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy zapojení. Proto jsme si nechali od společnosti Scio připravit dotazník, který vám předkládáme, a prosíme o jeho vyplnění. Důležité jsou pro nás vaše třeba i nepříjemné připomínky, nad kterými se tak můžeme zamyslet.

Šetření bude probíhat elektronickou formou a je připraveno tak, abyste mohli své názory vyjádřit bez obav ze zneužití.

Podrobnější informace vám předají třídní učitelky prostřednictvím školních emailů vašich dětí.

V případě dotazů jsme vám k dispozici.

                                      Děkujeme za vaše názory i vaši pomoc.

 

Datum vložení: 16. 5. 2024 15:20
Datum poslední aktualizace: 16. 5. 2024 15:26

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na