Sdělení rodičům

připomenutí některých bodů školního řádu

Mobily

Zákaz používání mobilních telefonů nebo jiných elektronických zařízení žáky po celou dobu pobytu ve škole, tzn. nejen při vyučování, ale i o přestávkách a volných hodinách ve všech prostorách školy.

Škola neodpovídá za ztrátu či poškození těchto el. zařízení.

Nezbytné telefonáty vyřizujte s vedením školy nebo s třídním učitelem.

Aktualizace změn

O všech změnách (bydliště, telefonní číslo) žáků i jejich zákonných zástupců neprodleně informujte školu.

Nepřítomnost žáka

Zákonný zástupce je povinen omluvit nepřítomnost svého dítěte do 3 kalendářních dnů od počátku nepřítomnosti. Po ukončení nepřítomnosti omluví žáka písemně do omluvného listu a to nejpozději do 2 pracovních dnů. V případě nesplnění této povinnosti, bude nepřítomnost žáka považována za neomluvenou a budou z ní vyplývat výchovná opatření.

Žádost o uvolnění z výuky (lékař, rodinné důvody) najdete na stránkách školy.

Žádost o uvolnění z Tv (formulář na stránkách školy) předloží žák v případě zdravotních problémů vyučujícímu Tv.

Úrazy

Pokud se stane žákovi ve škole úraz, má povinnost ho nahlásit ihned v den úrazu některému z vyučujících. Jestliže tak neučiní, nebude se k tomuto přistupovat jako k úrazu vzniklém ve škole.

V případě školního úrazu doloží žák lékařskou zprávu do ředitelny.

Gmail

Aktuální informace budou stále zasílány na školní gmail žáků, proto žádáme rodiče, aby tento průběžně kontrolovali.

Datum vložení: 29. 3. 2023 12:37
Datum poslední aktualizace: 29. 3. 2023 14:11

Jasný měsíc v dubnu škodí květu stromů.

Jiří a Marek - mrazem nás zalek.