Zahájení školního roku 2020/2021

Zveřejněno: 8. 9. 2020, zapsal: Renata Němcová, přečteno: 171x

Školní rok 2020/2021

Máme tu opět září a začíná školní rok 2020/2021.

S návratem do školních lavic jsou tentokrát spojené i doporučené hygienické opatření (stojany s dezinfekcí u vchodu, na chodbách v jídelně, zvýšená hygienická opatření, pravidelné používání ozónu apod.)

Vzhledem k zatím dobré situaci v našem regionu, nemusí žáci v budově ZŠ nosit roušky.

Ale v zájmu bezpečnosti a ochrany žáků i zaměstnanců školy bude omezen na minimum pohyb ostatních osob v budově školy. V případě nutné návštěvy žádáme tímto rodiče i ostatní (dodavatelé, pošta, manažeři apod.), aby při návštěvě vnitřních prostor školy používali roušku.

Uskutečnění všech akcí bude záviset na aktuální epidemiologické situaci.

                                 .......přejeme všem úspěšný začátek školního roku a hlavně stálé zdraví.....