DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Zveřejněno: 7. 5. 2020, zapsal: Zdeňka Špinlerová, přečteno: 541x

Uvolňování mimořádných opatření spojené s nástupem žáků do školy přináší nové úkoly i organizační změny.

Už jste si aktivovali "školní" emaily?

POZOR!

Všechny interní informace budeme posílat výhradně přes tyto maily.


Od 11. května se otevírají dveře školy pro žáky 9. ročníků. 

Jednou z novinek, které zavádíme na naší škole, je nový způsob přihlašování žáků na obědy. Žáci, kteří budou navštěvovat školu, se budou nově na obědy přihlašovat (odhlašovat) přes internet na stránce strava.cz

Podrobný návod, jak se přihlásíte k této službě, vám pošleme na školní email. Pokud ještě nemáte školní email ve tvaru prijmeni.jmeno@zs-hostoun.cz, napište zprávu třídní učitelce, která s vámi domluví další postup.