ŠKOLA PO 55 DNECH NOUZOVÉHO STAVU

Zveřejněno: 5. 5. 2020, zapsal: Zdeňka Špinlerová, přečteno: 301x

Milí rodiče, končí osmý týden vzdělávání  na dálku. Zdá se, že výuka na dálku v rámci možností probíhá, i když stále intenzivně pracujeme na tom, aby to fungovalo ještě o něco lépe.
Velmi si ceníme těch, kteří svým vyučujícím posílají zadané úkoly.

Nevypracovalo vaše dítě každé zadání? Nedokážete vy, rodiče, všechno učivo svým dětem vysvětlit? To je v pořádku. Důležité je, že jste se o to společně alespoň pokusili. Byli jste v této náročné době doma pro vaše děti - a to bylo a je vaším nejdůležitějším úkolem.

Před námi je další etapa - postupné uvolňování karanténních opatření a otevírání škol, i když v omezeném režimu a za dodržování přísných hygienických zásad.

Z médií jste zajisté informováni o tom, že

- od 11. května mohou do školy docházet žáci 9. ročníků,

- od 25. května budou školy otevřeny i pro žáky 1. stupně základních škol.

Co nás čeká? Jedno je jisté - celá řada hygienických  a dalších podmínek. Proto, prosím, sledujete stránky školy a současně i školní emaily (prijmeni.jmeno@zs-hostoun.cz) , kde získáte informace o podmínkách osobní přítomnosti žáků na vzdělávacích aktivitách ve škole, rozsahu výuky, provozu školní jídelny a dalších organizačních opatřeních. 

Společně to zvládneme.
                                                                     Vedení školy a Vaše učitelky