ŠKOLNÍ EMAILOVÉ ÚČTY

Zveřejněno: 14. 4. 2020, zapsal: Zdeňka Špinlerová, přečteno: 470x

Vážení rodiče,

vzhledem k délce mimořádných opatření a přetrvávajícího distančního vzdělávání našich žáků jsme se pro zjednodušení naší komunikace se žáky rozhodli zřídit školní žákovské účty. Využili jsme k tomu platformu Google Apps pro vzdělávání, která nabízí celou řadu nástrojů pro výměnu informací, sdružování příprav do kurzů v Google Učebně, pořádání videokonferencí v rámci služby MEET a sdílení dat přes cloudové úložiště.

Prvním krokem, o který Vás tímto žádáme, je přihlášení Vašich dětí do školních emailových účtů. Návod s přístupovými údaji Vám přijde emailem od třídních učitelů.

Protože dbáme na kybernetickou bezpečnost, jsou školní emailové schránky žáků nastaveny pouze pro interní komunikaci, emaily z jiných domén nebudou dětem doručeny.

Navíc má škola přístup k administraci jednotlivých schránek pro případnou kontrolu.